Добрі справи
ava

До дня Святого Миколая Федерація футболу м. Києва долучилася до проведення благодійної акції в дитячому будинку “Антошка”

 

Вже багато років тому шефство над вихованцями “Антошки”, значну кількість, яких складають діти-сироти з зони проведення АТО,  взяли відомі волонтери Тетяна Руденька, Альона Тимошина, Ніна Белліні, волонтер, рекордсмен “Боневіль” в США Сергій Малік, волонтери-байкери Тарас Стрільчук, Євген Кузьменко, Олександр Павлік, Олександр Голобута, Ашот Арушанов, за що їм земний уклін!

Минулими вихідними, напередодні Дня Святого Миколая, потужна делегація на чолі з Заступником голови КДК Федерації Іриною Стрільчук знову відвідали “маленьких ангеляток”.  Звичайно, що приїхали не з пустими руками і всіма силами намагалися  хоча б на мить зробити їх щасливими. До чисельних подарунків від волонтерів була додана і частка турботи від Федерації футболу м. Києва у вигляді футбольних м’ячів для майбутніх чемпіонів. Так хочеться вірити, що від наших небайдужих сердець, у наших нових друзів-підопічних обов’язково в житті все складеться добре і успішно, а головне – під мирним небом рідної України!

Федерація і надалі докладатиме всіх можливих зусиль щоб наші юні друзі з “Антошки”, “Малятка” та “Охматдиту” мали добрий настрій та тепле, дитяче відчуття турботи, відчуття, що про них пам’ятають, турбуються і вони не самі!!!

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *