Футбол – шлях до успіху!
ava

14 грудня в Конференц-залі Федерації пройшла церемонія закриття київських міських змагань з футболу Ліги “Футбол за життя без наркотиків і криміналу!” сезону 2017р.

 

Даний захід пройшлов під красномовним слоганом “Футбол – шлях до успіху!” та є вже традиційним і напередодні новорічних Свят збирає величезну кількість учасників. За 10 років, що проводяться змагання, завдяки зусиллям ГО “Спорт проти наркотиків” і Федерації футболу м. Києва понад 2500 осіб через футбол пройшли гідну реабілітацію від нарко та алко залежностей, а значна кількість була попереджена про небезпеку і страшні пута наркоманії, алкоголізму та злочинності.

Цього року в змаганнях взяли участь 14 колективів. Золоті медалі отримала команда “Арсенал”, другими стали футболісти з “Легенди”, третє місце посіла команда РЦЛ. 

Привітати переможців та призерів завітали Голова Федерації футболу м. Києва Ігор Кочетов, Легендарний футболіст Володимир Мунтян, представники кримінально-виконавчої служби, керівники громадських організацій, Голова ГО “Спорт проти наркотиків” Юрій Верхман. 

 

     

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *