Святковий вечір на честь ювілею «Динамо»
ava

22 грудня в Колоній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться святковий вечір «Зв’язок поколінь 2017», присвячений 90-річчю ФК «Динамо» (Київ), 20-річчю Федерації футболу міста Києва та 10-річчю Асоціації ветеранів футболу міста Києва!

 

Проведення подібних заходів наприкінці кожного року стало в Києві доброю традицією. Разом збираються ветерани столичного футболу, функціонери, тренери, 265400_9_581f972a66c11журналісти, є можливість підбити підсумки, обмінятися думками і скласти плани на майбутнє. 

У затишній та урочисто оформленій залі в самому центрі Києва зберуться понад 400 гостей, без яких футбол нашого міста уявити просто неможливо. Детальніше про захід розповів один із його організаторів, Голова Федерації футболу міста Києва Ігор Кочетов.

- Нинішній рік дуже знаковий для київського футболу. Відзначаємо 90-річчя «Динамо», 20-річчя Федерації футболу м. Києва та 10-річчя Асоціації ветеранів футболу м. Києва. Природно, захід буде присвячений нашим уславленим ветеранам та ювілею гордості Києва – клубу «Динамо». Запрошено більше 110 ветеранів «Динамо» починаючи з 60-х років минулого століття. Причому не тільки з Києва, приїдуть і знаменитості, що проживають в інших містах і, навіть, країнах. Хочемо відзначити кожного подарунками, спеціальними нагородами, показавши головне: ніхто не забутий, внесок кожного в перемоги на футбольних полях вписаний у нашу історію золотими літерами. Проведення вечора «Зв’язок поколінь» давно стало нашою традицією. В одній залі зберуться заслужені футболісти, поруч із ними дитячі тренери, люди причетні до розвитку київського футболу. У нас одна велика футбольна сім’я, де кожен як професіонал працює у своєму напрямку, прославляючи київський футбол, а з ним і нашу Україну.

post398646_6196e_content

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *