Офіційно!
ffk_default

Про державну реєстрацію Громадської спілки “Федерація футболу м. Києва”

 

 

Доводимо до відома футбольної громади м. Києва про те, що Головним територіальним Управлінням юстиції у м. Києві, як органом державної реєстрації, було проаналізовано підсумкові документи Позачергової Конференції ГО «Федерація футболу м. Києва»  та Установчих зборів ГС « Федерація футболу м. Києва», та офіційно здійснено державну реєстрацію Громадської Спілки «Федерація футболу м. Києва». Про це внесено відповідний запис за № 1 073 145 0000 035796 від 11.12.2017 р. до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України.

 

Окрім того інформуємо про наступне:

 

  • за результатами перевірки Пенсійним Фондом України та Державною фіскальною службою України, будь-яких зауважень щодо статутної діяльності Федерації не виявлено.
  • Протокол засідання делегатів Позачергової конференції Громадської організації «Федерація футболу м. Києва» та Установчих зборів Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва» від 1 грудня 2017 року, у визначений Статутом термін, було направлено кожному колективному члену Федерації.

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *