Спростування!

В деяких ЗМІ було розповсюджено інформацію з посиланням на директора юридичного департаменту ФФУ Ігоря Грищенка, про нібито те, що реорганізація Федерації та вибори голови спілки не відбулися. Федерація спростовує викладені в інформації недостовірні твердження

 

1. Відповідно до п. 4 ст. 10 Статуту ГО “Федерація футболу м. Києва” (в редакції 2014р., прийнятого Конференцією ФФК 28.02.2013р.) “Конференція вважається правомочною, якщо в її роботі бере участь 2/3 делегатів від затвердженої квоти членів ФФК”. 

Для участі в Позачерговій конференції ГО “Федерація футболу м. Києва” та Установчих зборів ГС “Федерація футболу м. Києва” належним чином зареєструвалися та взяли участь в їх роботі 90 з 96 делегованих колективними членами ФФК делегатів, що становить 93,75%. Для того, щоб Конференція була правомочною приймати рішення достатньо було б навіть присутності 64 делегатів (2/3 від 96). 

 

2. Директор юридичного департаменту ФФУ у своїх твердженнях посилається на п.6 ст. 16 Статуту, відповідно до якого: “у випадку розгляду питання про розпуск або реорганізацію ФФК, а також щодо відчуження майна ФФК на суму, що становить п’ятдесят і більше відсотків майна ФФК, рішення приймається, якщо за нього проголосувало 3/4 делегатів Конференції”. Дане посилання в контексті вираховування 3/4 з загальної кількості делегатів – 96 є неприпустимими і юридично нікчемними. Оскільки лише особисто присутні делегати (які належним чином зареєструвалися, допущені до роботи Мандатною комісією Конференції та особисто беруть участь в роботі Конференції) можуть голосувати.  Яким чином, за логікою, директора юридичного департаменту ФФУ мали проголосувати делегати, що не брали участі в роботі Конференції (тобто ті 6 делегатів, які не були присутніми, не затверджені рішенням Мандатної комісієї та не були присутніми особисто на Конференції) – не відомо.  

 

3. Окрім того, п. 2 ст. 49 Статуту чітко роз’ясняє дане положення: “Рішення про реорганізацію чи саморозпуск, використання майна і коштів ФФК приймаються Конференцією, якщо за таке рішення проголосували не менше 3/4 делегатів, присутніх на Конференції”.

 

1 грудня 2017р. в роботі Позачергової Конференції ГО “Федерація футболу м. Києва” та Установчих зборів ГС “Федерація футболу м. Києва” належним чином зареєструвалися, особисто були присутніми і брали участь в роботі Конференції та були допущені Мандатною комісією Конференції 90 повноважних делегатів.    

Таким чином, 3/4 від 90 складає 67,5.

 

Тепер стосовно кількості голосів, відданих делегатами за рішення Конференції:

 

1.) Про завершення реорганізації Федерації шляхом її перетворення (зміни організаційно-правової форми) з громадської організації на громадську спілку та затвердження передавального акту, за яким усе майно та кошти, всі права та обов’язки Федерації переходять до її правонаступника.

 

Голосували:

«За» – 70

«Проти» – 0

«Утримались» – 15

«Не взяли участі в голосуванні» – 5

 

2.) Про припинення Громадського об’єднання «Федерація футболу м. Києва» шляхом перетворення у Громадську спілку «Федерація футболу м. Києва», яка є універсальним правонаступником Федерації.

 

Голосували:

«За» – 71

«Проти» – 0

«Утримались» – 15

«Не взяли участі в голосуванні» – 4

 

3.) Про створення Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва» у організаційно-правовій формі «громадська спілка»

 

Голосували:

«За» – 75

«Проти» – 0

«Утримались» – 13

«Не взяли участі в голосуванні» – 2

 

4.) Про визначення мети (цілей) діяльності Громадської спілки «Федерація футболу м.Києва»

 

Голосували:

«За» – 77

«Проти» – 0

«Утримались» – 11

«Не взяли участі в голосуванні» – 2

 

5.) Про визначення найменування та скороченого найменування Громадської спілки «Федерація футболу м.Києва

 

Голосували:

«За» – 79

«Проти» – 0

«Утримались» – 9

«Не взяли участі в голосуванні» – 2

 

6.) Про затвердження Статуту Громадської спілки «Федерація футболу м.Києва

 

Голосували:

«За» – 81

«Проти» – 0

«Утримались» – 7

«Не взяли участі в голосуванні» – 2

 

7.) Про обрання Голови Громадської спілки «Федерація футболу м.Києва

 

Конференція вирішила:

1. Затвердити Протокол № 2 Лічильної комісії.

2. Оголосити переможцем виборів на посаду голови Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва» з наданням йому всіх необхідних повноважень, відповідно до Статуту Федерації Кочетова Ігоря Миколайовича

 

Голосували:

«За» – 88

«Проти» – 0

«Утримались» – 0

«Не взяли участі в голосуванні» – 2

Коментарів: 1

  1. Владимир Копяк

    Поздравляю коллектив федерации с прекрасно проведенной конеренцией ( смотрел более чем 4-ю запись). Модлодцы, что отбили все атаки нечистоплотных соискателей, которые хотят только одного – расколоть футбольную общественность в городе. Удачи вам в дальнейшей работе.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *