До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

19.11.2017

11:00

Локомотив

Локомотив

ДЮСШ-1-2

2009

2

19.11.2017

12:00

Локомотив

Межігіря

Локомотив

2009

2

 

Школа 182 (Шамо,17)

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

18.11.2017

14:30

школа№182

Юніор Спорт-2

ДЮФК Арсенал

2008

К

19.11.2017

11:00

школа№182

ФК «Л.Яшина»

Юніор Спорт-2

2008

3

19.11.2017

12:00

школа№182

Юніор Спорт

Фортуна-2

2008

1

 

Школа 254 пр-т Академіка Корольова 12-м

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

19.11.2017

11:00

школа№254

Відрадний

Динамік-2

2009

1

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

18.11.2017

10:00

ДЮСШ-15

Сталь

Старвард

2009

1

18.11.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Локомотив

2007

 

18.11.2017

10:00

ДЮСШ-15

СК «Хотів»

ДЮСШ-15

2009

3

18.11.2017

11:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

ДЮСШ-26-3

2006

 

18.11.2017

11:00

ДЮСШ-15

Поділ

СК «Хотів»

2008

3

19.11.2017

11:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Дніпро-2 Козин

2009

5

19.11.2017

12:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Поділ – Андріїв.-2

2009

1

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

15.11.2017

15:00

школа№231

Арсенал-Київ     

Футбол Кідс 

2008

К

15.11.2017

15:00

школа№231

Футбол Кідс     

Відрадний

2009

К

18.11.2017

14:00

школа№231

Футбол Кідс

Фортуна 

2009

5

18.11.2017

15:00

школа№231

Вертикаль

І Б Ц 

2008

3

19.11.2017

14:00

школа№231

Арсенал-Київ     

В.Ващука 

2008

2

19.11.2017

15:00

школа№231

Арсенал-Київ-2     

ДЮФК «Ірпінь»

2008

3

19.11.2017

16:00

школа№231

Фортуна-3

Спарта 

2008

5

19.11.2017

17:00

школа№231

Вертикаль

Поділ

2009

5

19.11.2017

18:00

школа№231

Старвард-3

Поділ – Андріїв.

2009

4

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

18.11.2017

10:45

школа№245

Моноліт

Старвард

2008

1

18.11.2017

11:45

школа№245

Моноліт-2

ДЮФК Арсенал

2008

5

18.11.2017

12:45

школа№245

Старвард-4

ДЮСШ-1

2009

3

 

 

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

19.11.2017

18:00

Зміна

Зміна

Дніпро Козин

2009

1

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

18.11.2017

13:00

с- н «Столиця»

Ніка

Столиця-2

2009

1

18.11.2017

13:00

с- н «Столиця»

Столиця

Вертикаль-2

2009

3

 

Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

18.11.2017

9:00

Манеж

Динамо -3

Чемпіон

2008

5

18.11.2017

10:00

Манеж

Юніор Спорт-3

Динамо

2008

2

19.11.2017

11:00

Манеж

ДЮСШ «Алмаз»

Динамо-3

2009

2

19.11.2017

12:00

Манеж

Динамо-2

«Олімп» Вишневе

2009

4

19.11.2017

13:00

Манеж

Старвард-2  

Динамо

2009

5

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *