Офіційно!

Комісія з реорганізації Федерації 17 листопада 2017р. провела засідання та прийняла ряд важливих рішень 

Заслухавши членів Комісії та оглянувши надані у встановлені 22.09.2017р. Конференцією ФФК належні строки протоколи загальних зборів членів Федерації, що мають право висувати своїх кандидатів на посаду голови ГС “Федерація футболу м. Києва”, а також делегатів для участі в роботі Позачергової конференції громадської організації “Федерація футболу м. Києва” та Установчих зборах громадської спілки “Федерація футболу м. Києва”, Комісія з реорганізації Федерації прийняла наступні рішення:

1. Протоколи повноважних зборів колективних членів (усього 48 з 48), що мають право делегувати своїх представників для участі в роботі Позачергової конференції громадської організації «Федерація футболу м.Києва» та Установчих Зборів Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва», визнати такими, що є автентичними і відповідають дійсності, складені з дотриманням всіх юридично-правових вимог та можуть бути прийняті для подальшої роботи.

2. Ухвалити рішення про опломбування всіх оригіналів протоколів колективних членів на строк до 1 грудня 2017р. і провести розкриття даного опломбування Мандатною комісією Позачергової конференції ГО «Федерація футболу м. Києва».

3. Затвердити список поданих колективними членами делегатів з внесенням їх прізвищ до мандатів делегатів.

4. За запитами кандидатів на посаду голови ГС «Федерація футболу м. Києва», надати контактну інформацію щодо членів Федерації, які делегували своїх делегатів для участі в роботі Позачергової конференції ГО «Федерація футболу м. Києва» та Установчих зборах ГС «Федерація футболу м. Києва», але без вказування прізвищ і контактних даних самих делегатів.

5. Затвердити кандидатами на посаду Голови Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва» Ващука Владислава Вікторовича, Кочетова Ігоря Миколайовича, Харченка Сергія Володимировича, що належним чином висунуті членами Федерації та подали відповідні заяви.

6. Направити, згідно вимог Статуту ФФК, делегатам Позачергової конференції громадської організації «Федерація футболу м.Києва» та Установчих зборів Громадської спілки «Федерація футболу м. Києва» відповідні запрошення.

7. Надати до Федерації футболу України відповідну інформацію щодо дати і місця проведення Позачергової конференції ГО «Федерація футболу м. Києва» та Установчих зборів ГС «Федерація футболу м. Києва», кількості висунутих делегатів та переліком кандидатів на посаду Голови ГС «Федерація футболу м. Києва», які підтвердили свою згоду на участь у виборах.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *