До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic.jpg

 

 

 

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

14:00

Локомотив

Локомотив-2

Старвард -3

2009

4

 

Школа 182 (Шамо,17)

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

10:00

школа№182

Юніор Спорт

Динамік

2009

3

12.11.2017

11:00

школа№182

Юніор Спорт-2

Арсенал-Київ -2     

2008

3

12.11.2017

12:00

школа№182

Арсенал-Київ

Юніор Спорт-3

2008

2

 

Школа 254 пр-т Академіка Корольова 12-м

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

11:00

школа№254

Відрадний

Каскад

2009

1

12.11.2017

12:00

школа№254

Відрадний

ДЮСШ-10

2008

4

 

 

 ДЮСШ-15 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

10:30

ДЮСШ-15

СК «Хотів»

Вертикаль

2009

3

12.11.2017

10:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-4

Столичний

2009

2

12.11.2017

11:30

ДЮСШ-15

СК «Хотів»

ДЮСШ-15

2008

3

12.11.2017

11:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Старвард -4

2009

3

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

14:00

с- н «Столиця»

Столиця-2

ДЮСШ-15-2

2009

1

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

11.11.2017

13:00

школа№181

ДЮСШ-1

Футбол Кідс-2

2009

3

11.11.2017

14:30

школа№181

ДЮСШ-1-2

ФК Межигір’я

2009

2

12.11.2017

12:00

школа№181

ДЮСШ-1

Футбол Кідс

2008

2

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

18:00

Зміна

Обол.-Бровар

Столиця

2009

3

 

Козин

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

12:00

Козин

Дніпро

Талант

2008

1

12.11.2017

13:30

Козин

Дніпро-2

Вертикаль

2009

5

12.11.2017

15:00

Козин

Дніпро

Чайка Лобан.

2009

1

 

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

11.11.2017

14:00

школа№231

Арсенал-Київ -3     

Зміна

2008

1

11.11.2017

15:00

школа№231

Спарта     

Бориспіль Спорт

2008

5

12.11.2017

12:00

школа№231

СК 179

Футбол Кідс

2009

5

12.11.2017

13:00

школа№231

ДЮФК Арсенал

Фортуна -3

2008

5

12.11.2017

16:00

школа№231

Поділ

Старвард-2

2009

5

12.11.2017

17:00

школа№231

Поділ – Андріїв.-2

Зміна

2009

1

12.11.2017

18:00

школа№231

Поділ – Андріїв.

Вишневе-2

2009

4

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

12.11.2017

11:45

школа№245

Старвард

ДЮСШ-21

2008

1

12.11.2017

12:45

школа№245

Старвард

Ніка

2009

1

 

Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

11.11.2017

10:00

Манеж

Динамо -2

Діназ

2008

4

11.11.2017

11:00

Манеж

Динамо -2

Переможець

2007

 

11.11.2017

11:00

Манеж

Вишневе-2

Динамо-3

2008

5

11.11.2017

12:00

Манеж

Юніор Спорт-3

Динамо

2008

2

11.11.2017

12:00

Манеж

Динамо  

Зірка -2

2007

 

12.11.2017

11:00

Манеж

Динамо

Динамік-3

2009

5

12.11.2017

12:00

Манеж

Динамо -3

Обол.-Бровар-2

2009

2

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *