Мій тато – Герой!

Започаткована акція набирає обертів!

Вже четвертий рік поспіль кращі сини України забезпечують нам з вами безпеку від російського агресора. Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” спільно із футбольними клубами УПЛ з 29 жовтня започаткувала і продовжує організовувати на постійній основі  всеукраїнську благодійну акцію в підтримку учасників бойових дій, які беруть участь у всеукраїнській футбольній лізі учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО – “Мій тато – Герой!”.
З 29 жовтня футболістів на поле виводять дітки з усієї України, батьки яких захищали чи захищають кордони нашої держави на Сході. Першими долучилися футбольні клуби “Динамо” Київ та львівські “Карпати”, потім рівненський “Верес”, кропивницька “Зірка” та полтавська “Ворскла”. Футболісти команд вийшли у спеціальних футболках Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” та Федерації Футболу Учасників АТО з надписом “Мій тато – Герой!” на знак підтримки та солідарності з нашими героями та їхніми сім’ями. Тим самим, організатори хочуть привернути увагу до наших військових, підкреслити їх визначальну роль у захисті країни від російського агресора, їх незламний, мужній подвиг.
ФФУ АТО вийшла з подібною пропозицією також й на інші клуби Прем’єр-ліги, більше половини з яких висловили бажання приєднатися до цієї благородної акції. Крім вище перерахованих футбольних клубів, це додатково ще – ФК “Олесандрія”, ФК “Чорноморець” (Одеса), ФК “Сталь”(Кам’янське), ФК “Маріуполь”, ФК “Зоря”.
Нагадаємо, що організатором та засновником єдиного в Україні регулярного Чемпіонату з футболу серед учасників бойових дій на Донбасі є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «ДИНАМО» (Київ), Федерації футболу міста Києва, Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших силових структур.
Цьогорічна Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО була представлена із 56 команд, а це понад 1500 побратимів, які змагалися між собою в два кола: “весна-осінь”, в шістьох дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.
Наступний сезон – 2018, вже четвертий, всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО розпочнеться з 31 березня 2018 року, де участь щотижня до 14 жовтня братимуть понад 70 команд, а це більше двох тисяч учасників бойових дій із 42 міст України.
Підтримувати їх на постійній основі – це наш спільний з вами  обов’язок. Слава воїнам АТО! Слава Україні!
Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації футболу учасників АТО www.football.ukrazom.org
 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *