Результати жеребкування Кубку серед команд 2002 – 2009 р.н.

Комітет з проведення змагань інформує про результати жеребкування Кубків серед команд 2002 – 2009 р.н. Який повинен відбутися  14 – 15 листопада (вівторок-середа). Див. нижче

 

  

 

 

 

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті В. Голубєва   (2002 р.н.)

14 – 15 листопада (вівторок-середа)

 

п/п

Команда

Команда

1

Локомотив

Зміна

2

Переможець

ФК «Чайка» – КП «УФКС

3

ДЮСШ-15

Атлет

4

Динамо

ФК Межигір`я

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті А. Ідзковського (2003 р.н.)

15 – 16 листопада (середа-четвер)

п/п

Команда

Команда

1

Локомотив

Динамо

2

Діназ

Моноліт

3

Зміна

Атлет

4

ОК ім.І.Піддубного

ФК «Чайка» – КП «УФКС

  

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті О. Макарова (2004 р.н.)

15 – 16 листопада (середа-четвер)

 

п/п

Команда

Команда

1

Арсенал-Київ

Зміна

2

Локомотив

Чемпіон (Дарниця)

3

Атлет

Арсенал-Київ -2

4

Динамо

Діназ – ОК ім. Піддубного

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті Ф. Медвідя (2005 р.н.)

15 листопада (середа)

п/п

Команда

Команда

1

Переможець-2

Динамо

2

Арсенал-Київ

ДЮСШ-14-Троєщина

3

Локомотив

Зміна

4

Переможець –  ОК.ім.І.Піддубного

Діназ

   

 

1/4 фіналу Кубка пам`яті М. Балакіна (2006 р.н.)

15 листопада (середа)

 

п/п

Команда

Команда

1

Арсенал-Київ

Фортуна

2

Локомотив

ДЮФК «Арсенал»

3

Зміна

ДЮСШ-14-Троєщина

4

ДЮСШ-21

Динамо

  

 

 

1/8 фіналу Кубка пам`яті футболістів загиблих в роки ВВВ

 (2007 р.н.)

15 листопада ( середа)

п/п

Команда

Команда

1

Переможець

Вишневе

2

Локомотив

Старвард

3

Атлет-2

СК 179

4

Зміна

Атлет

5

ДЮСШ-15

Зірка

6

Динамо-2

Динамік

 

1/8 фіналу Кубка пам`яті В. Серебрянікова (2008 р.н.)

15 листопада (середа)

 

№ п/п

Команда

Команда

1

Юніор-Спорт-2

ДЮФК «Арсенал»

2

Динамо-2

Спарта

3

Столиця

Динамо

4

ДЮСШ-21

ФК «Вишневе»

5

Арсенал-Київ

Футбол-Кідс

6

Динамо-3

Чемпіон (Дарниця)

 

1/8 фіналу Кубка пам`яті А. Баля (2009 р.н.)

15 листопада (середа)

№ п/п

Команда

Команда

1

ФК Старвард

Динамо-3

2

Динамо-2

Столичний

3

Футбол-Кідс

Відрадний

4

ФШСМ Алмаз

ДЮФШ В.Ващука

5

Динамік-4

Локомотив

6

ФК Поділ

Вертикаль-2

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *