До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 Оновлено 03.11.2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

05.11.2017

11:00

Локомотив

Вишневе-2

Локомотив-2

2009

4

05.11.2017

12:00

Локомотив

Локомотив

Динамік-4

2009

2

 

Школа 182 (Шамо,17)

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

05.11.2017

10:00

школа№182

Юніор Спорт

Київ Сіті

2010

-

05.11.2017

11:00

школа№182

Юніор Спорт

СК 179

2008

1

 

Школа 158 ул.Стальського

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

05.11.2017

9:00

школа№158

Ніка

Динамік-2

2009

1

05.11.2017

10:00

школа№158

Зірка-2

Ніка-2

2010

1

05.11.2017

11:00

школа№158

ДЮФШ ім. В.Ващука

Зірка

2010

2

05.11.2017

12:00

школа№158

Ніка

Білгород Сіті

2008

2

05.11.2017

13:00

школа№158

Ніка

Талант

2010

1

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

05.11.2017

10:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Старвард

2009

1

05.11.2017

11:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Столиця

2008

3

05.11.2017

11:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

СК 179

2009

5

05.11.2017

12:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Вишневе-2

2008

2

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

05.11.2017

13:30

с- н «Столиця»

Столиця

Юніор Спорт

2009

3

05.11.2017

14:30

с- н «Столиця»

Столиця

Локомотив

2010

2

05.11.2017

15:30

с- н «Столиця»

Столиця -2

Арсенал-Київ

2008

2

 

Вишгород

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

04.11.2017

14:00

Вишгород

ФК Межигір’я

Відрадний

2008

4

 

Зміна

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

03.10.2017

18:45

Зміна

Зміна

Дніпро (Козин)

2008

1

05.11.2017

16:00

Зміна

Зміна

Старвард

2008

1

05.11.2017

18:00

Зміна

Оболонь-Бровар

Вертикаль-2

2009

3

  

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

04.11.2017

13:00

школа№231

Борисп.Спорт    

ДЮФК Арсенал

2008

5

04.11.2017

14:00

школа№231

Арсенал-Київ -2     

Л.Яшина 

2008

3

04.11.2017

15:00

школа№231

Арсенал-Київ -4

Динамо -2

2008

4

05.11.2017

13:00

школа№231

Оболонь-Бровар-2

ФШСМ”Алмаз”

2009

2

05.11.2017

16:00

школа№231

Поділ

Футбол Кідс

2009

5

05.11.2017

17:00

школа№231

Поділ-Андр.-2

Ніка

2009

1

05.11.2017

19:00

школа№231

Поділ

ДФК «Ірпінь»

2008

3

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

01.11.2017

13:00

школа№245

Арсенал-Київ -4

Динамік

2008

4

04.11.2017

10:45

школа№245

Моноліт

ФШСМ”Алмаз”

2008

1

04.11.2017

11:45

школа№245

Талант

Арсенал-Київ -3

2008

1

04.11.2017

12:45

школа№245

СК 179

Вишневе

2010

 

04.11.2017

13:45

школа№245

Старвард -2

Вертикаль

2009

2

04.11.2017

14:45

школа№245

Старвард -3

ДЮФК Арсенал

2009

4

04.11.2017

15:45

школа№245

Старвард – 4

СК «Хотів»

2009

3

04.11.2017

16:45

школа№245

Вертикаль

Динамік-2

2008

3

05.11.2017

10:45

школа№245

Вертикаль-2

Зміна-Оболонь

2010

2

05.11.2017

11:45

школа№245

Вертикаль

Поділ

2010

1

05.11.2017

12:45

школа№245

Інтер

ДЮФК Арсенал

2010

1

05.11.2017

13:45

школа№245

Лайонс

Олімп (Вишневе)

2009

4

05.11.2017

14:45

школа№245

Футбол Кідс

Зміна

2010

1

 

Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

04.11.2017

11:00

Манеж

Моноліт-2

Динамо-3

2008

5

04.11.2017

13:00

Манеж

Динамо -2

Поділ-Андріїв.

2009

4

04.11.2017

14:00

Манеж

Динамік

ДЮСШ-1

2009

3

04.11.2017

15:00

Манеж

Футбол Кідс

Динамо

2009

5

04.11.2017

16:00

Манеж

Столичний

Динамо -3

2009

2

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *