До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

10:00

Локомотив

Локомотив

Юніор Спорт

2006

 

21.10.2017

14:00

Локомотив

КДЮСШ-22

Локомотив

2007

 

21.10.2017

15:00

Локомотив

Лайонс

Локомотив-2

2009

4

 

Школа 254 пр-т Академіка Корольова 12-м

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

11:00

школа№254

Відрадний

Арсенал-Київ-4

2008

4

22.10.2017

12:00

школа№254

Відрадний

Зміна

2009

1

 

Школа 182 бул-р Ігора Шамо,17

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

11:00

школа№182

Юніор Спорт

Вертикаль-2

2009

3

22.10.2017

12:00

школа№182

Юніор Спорт-2

І Б Ц

2008

3

22.10.2017

13:00

школа№182

Юніор Спорт

ДЮСШ-21

2008

1

22.10.2017

14:00

школа№182

Юніор Спорт

Зміна-Обол.

2010

 

 

с-н «Вишневе»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

17:00

с-н «Вишневе»

Вишневе-2

Білгород Сіті

2009

4

21.10.2017

17:00

с-н «Вишневе»

Вишневе

Поділ

2007

 

21.10.2017

14:00

с-н «Вишневе»

Вишневе

Вертикаль

2008

3

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

10:00

ДЮСШ-15

Сталь

Столиця -2

2007

 

22.10.2017

10:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-3

Поділ

2009

5

22.10.2017

11:00

ДЮСШ-15

Сталь

ДЮСШ-15-2

2009

1

22.10.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-4

ДЮСШ-1-2

2009

2

22.10.2017

13:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

ДЮФК Арсенал

2008

5

22.10.2017

14:00

ДЮСШ-15

ФК Л.Яшина

ДЮСШ-15

2008

3

 

Школа 158 ул.Стальського

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

11:00

школа№158

Ніка

ДЮФК Арсенал

2010

 

21.10.2017

13:00

школа№158

Ніка

Каскад

2009

1

21.10.2017

14:00

школа№158

Ніка

Динамо

2008

2

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

12:00

школа№181

ДЮСШ-1

Білогород Сіті

2008

2

 

 

   

 

 

 

                                                            Темп

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

10:00

Темп

СК 179

Зірка

2010

 

22.10.2017

11:00

Темп

Зірка-2

Поділ

2010

 

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

22.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

Столиця

Хотів

2008

3

22.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

ФК В.Ващука

Столиця

2010

 

22.10.2017

12:10

с- н «Столиця»

Столиця-2

Поділ-Андріїв.-2

2009

1

22.10.2017

13:00

с- н «Столиця»

Столиця

ДЮСШ-15

2009

3

22.10.2017

14:00

с- н «Столиця»

Столиця-2

Юніор Спорт-3

2008

2

 

Екстрім парк (Парк Дружби Народів)

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

16:00

ПДН

ФШСМ”Алмаз”

Локомотив

2009

2

21.10.2017

17:00

ПДН

ФШСМ”Алмаз”

Талант (Глеваха)

2008

1

 

         Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

10:00

Манеж

Динамо-2

Локомотив-3

2007

 

21.10.2017

11:00

Манеж

Спарта

Динамо

2007

 

21.10.2017

11:00

Манеж

Футбол Кідс-2

Динамо

2008

4

22.10.2017

10:00

Манеж

Динамо -2

ДЮФК Арсенал

2009

4

22.10.2017

11:00

Манеж

Фортуна

Динамо

2009

5

22.10.2017

12:00

Манеж

Діназ

Єдність

2006

 

22.10.2017

12:00

Манеж

Динамо-3

ФК Межигір’я

2009

2

22.10.2017

13:00

Манеж

Динамік

Хотів

2009

3

 

                                             УТБ «Динамо» Нивки

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

08:45

Нивки

Динамік

Вишневе-2

2007

 

21.10.2017

11:00

Нивки

Динамік-3

Старвард -2

2009

5

21.10.2017

12:00

Нивки

Динамік-2

Чайка Лобанов.

2009

1

21.10.2017

13:00

Нивки

Динамік

Столиця -3

2008

4

 

                                                  Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

14:00

школа№231

Спарта

Вишневе-2

2008

5

22.10.2017

12:00

школа№231

СК 179

Дніпро (Козин)

2008

1

22.10.2017

13:00

школа№231

СК 179

Зміна

2009

5

22.10.2017

14:00

школа№231

Футбол Кідс

Вертикаль

2009

5

22.10.2017

15:00

школа№231

Футбол Кідс-2

Старвард-4

2009

3

22.10.2017

16:00

школа№231

Поділ-Андріїв.

Олімп (Вишневе)

2009

4

 

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

21.10.2017

10:45

школа№245

Моноліт

Десна

2008

1

21.10.2017

11:45

школа№245

Фортуна-3

Моноліт-2

2008

5

21.10.2017

12:45

школа№245

Інтер

Футбол Кідс

2010

 

21.10.2017

13:45

школа№245

Вишневе

Київ сіті

2010

 

22.10.2017

10:45

школа№245

Вертикаль

Зміна

2010

 

22.10.2017

11:45

школа№245

Старвард

Арсенал-Київ -3

2008

1

22.10.2017

12:45

школа№245

Старвард

Дніпро (Козин)

2009

1

22.10.2017

13:45

школа№245

Старвард-3

ФШСМ”Алмаз”-2

2009

4

22.10.2017

14:45

школа№245

Фортуна

Арсенал-Київ

2008

2

22.10.2017

15:45

школа№245

Арсенал-Київ -2

Поділ

2008

3

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *