До Вашої уваги розклад найближчих матчів команд 2008-2009р.н.
7b0257640dc77a55cf753ae766e7db69_Generic

 

 

Локомотив

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

15.10.2017

11:00

Локомотив

Локомотив

Обол.-Бровар-2

2009

2

15.10.2017

12:00

Локомотив

Локомотив

СК-179

2010

 

15.10.2017

13:00

Локомотив

Локомотив-2

Поділ-Андріїв.

2009

4

 

Школа 181

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

12:30

школа№181

ДЮСШ-1

Юніор Спорт

2009

3

15.10.2017

14:00

школа№181

ДЮСШ-1

Зміна

2006

 

 

с-н «Вишневе»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

14:00

с-н «Вишневе»

Вишневе-2

ДЮСШ-15-2

2007

 

14.10.2017

14:00

с-н «Вишневе»

Вишневе

Столичний

2009

2

 

ДЮСШ-15

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

15.10.2017

12:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Арсенал-Київ -2

2008

3

15.10.2017

14:00

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15

Оболонь-Бровар

2009

3

15.10.2017

15:30

ДЮСШ-15

ДЮСШ-15-2

Ніка

2009

1

 

Бальзака 54-а

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

10:30

Бальзака 54-а

ФШСМ”Алмаз”-2

Вишневе -2

2009

4

14.10.2017

12:00

Бальзака 54-а

Десна

Старвард

2008

1

                                                    

                                                         Козин

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

11:00

Козин

Переможець-2

Дніпро

2006

 

14.10.2017

12:30

Козин

Дніпро-2

Динамік -3

2009

5

14.10.2017

13:30

Козин

Дніпро

Динамік -2

2009

1

 

Закревського, 32

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

11:00

с- н «Столиця»

Каскад

Столиця -2

2009

1

15.10.2017

11:00

с- н «Столиця»

Хотів

Столиця

2009

3

15.10.2017

10:00

с- н «Столиця»

Столиця -3

Відрадний

2008

4

   

 

Конча Заспа «Манеж»

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

10:00

Манеж

Динамо-2

Динамік

2008

4

14.10.2017

11:00

Манеж

Динамо

ДЮСШ-1

2008

2

15.10.2017

11:00

Манеж

Динамо

Локомотив-2

2007

 

15.10.2017

12:00

Манеж

Динамо -3

Каскад

2008

5

15.10.2017

13:00

Манеж

Динамо

СК-179

2009

5

15.10.2017

13:00

Манеж

Локомотив-2

Діназ

2006

 

15.10.2017

14:00

Манеж

ДЮСШ-1-2

Динамо-3

2009

2

15.10.2017

15:00

Манеж

Білгород Сіті

Динамо-2

2009

4

15.10.2017

16:00

Манеж

Старвард-4

Динамік

2009

3

 

Школа 231

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

16:00

школа№231

Вертикаль

ДЮШ-15-3

2009

5

15.10.2017

16:00

школа№231

Поділ

Фортуна

2009

5

15.10.2017

17:00

школа№231

Поділ-Андріїв.-2

Старвард

2009

1

15.10.2017

18:00

школа№231

Поділ

Вишневе

2008

3

 

Школа 245

 

Дата

Час

Стадіон

Господарі

Гості

Вік

Гр.

14.10.2017

10:45

школа№245

Моноліт-2

Бориспіль Спорт

2008

5

14.10.2017

11:45

школа№245

Талант

СК 179

2008

1

14.10.2017

12:45

школа№245

Поділ

Талант

2010

1

14.10.2017

13:45

школа№245

Футбол Кідс

Вертикаль

2010

1

14.10.2017

14:45

школа№245

Київ Сіті

ДЮФШ ім. В.Ващука

2010

2

14.10.2017

15:45

школа№245

Арсенал-Київ -4

Боярка

2008

4

14.10.2017

16:45

школа№245

Арсенал-Київ -3

Фортуна-2

2008

1

14.10.2017

17:45

школа№245

 

 

 

 

15.10.2017

10:45

школа№245

Зміна

Ніка

2010

1

15.10.2017

11:45

школа№245

Зміна-Оболонь

Вишневе

2010

2

15.10.2017

12:45

школа№245

Старвард-2

Футбол Кідс

2009

5

15.10.2017

13:45

школа№245

Арсенал-Київ

Ніка

2008

2

15.10.2017

14:45

школа№245

 

 

 

 

15.10.2017

15:45

школа№245

Вертикаль-2

Футбол Кідс-2

2009

3

15.10.2017

16:45

школа№245

Вертикаль

Столиця

2008

3

15.10.2017

17:45

школа№245

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *